ul. Lotników 33/6
12 445 56 76 kontakt@akademiawidzenia.pl
Dołącz do nas!

Zenni współpracuje z ikoną okularów Iris Apfel i wprowadza na rynek "The Iris Apfel Edit" - pierwszą z serii kolekcji z udziałem stulatki

Zenni ogłosiło dzisiaj ekskluzywne partnerstwo Iris X Zenni z ikoną stylu, miłośniczką okularów i samozwańczą "geriatryczną gwiazdą" Iris Apfel. Wieloletnia współpraca rozpoczyna się wraz z dzisiejszą premierą kolekcji 100 modeli okularów Zenni, w związku ze zbliżającymi się setnymi urodzinami Iris Apfel. Kolekcja została ręcznie wybrana przez słynną Apfel, dzięki czemu jej charakterystyczny styl w przystępnej cenie jest dostępny dla każdego.

"Myślę, że to bardzo ważne, aby być sobą i nie starać się wyglądać jak wszyscy inni. To właśnie jest tak wspaniałe w tej kolekcji - jest tak wiele możliwości i tak wiele niezwykłych i pięknych kolorów, że można naprawdę odmienić każdy strój".

"Iris jest jedną z najbardziej ikonicznych miłośniczek okularów wszechczasów, znaną na całym świecie ze swojego odważnego wyglądu i ponadwymiarowych oprawek. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tą współpracą," powiedziała Michelle Ticknor, Head of Lifestyle and Social Impact Partnerships w Zenni. "Iris uwielbia powtarzać: 'Więcej znaczy więcej, a mniej to nuda'. To była nasza północna gwiazda przy tworzeniu tej pierwszej kolekcji z jej udziałem. Podobnie jak Iris, wierzymy, że budżet nie powinien ograniczać wyboru stylu, a ta kolekcja umożliwia naszym klientom posiadanie modnej garderoby z wysokiej jakości oprawek w przystępnej cenie."

Ta specjalnie wyselekcjonowana kolekcja zawiera oprawki Zenni w ulubionych kształtach i stylach okularów Apfel. Twórcy i projektanci produktów Zenni współpracowali bezpośrednio z Apfel, która podzieliła się swoimi ulubionymi skarbami z całego świata - od tekstyliów, przez biżuterię, po sztukę piękną - aby zainspirować każdy aspekt "The Iris Apfel Edit". 100-elementowa kolekcja, będąca ukłonem w stronę zbliżających się setnych urodzin Apfel, podzielona jest na pięć różnych kategorii inspirowanych oryginalnością i odważnym stylem Apfel:

  • Żyj kolorowo: Kolorowe okulary Apfel, dzięki którym Twoja garderoba nabierze interesujących odcieni.
  • Styl sygnatury: Te odważne oprawki krzyczą "Iris" i sprawiają, że Apfel zatoczyła pełne koło.
  • Strukturalny design: Metalowe oprawki z misternymi detalami nawiązują do zamiłowania Apfel do architektury.
  • Skarby z bazaru: Oko Apfel do odkrywania skarbów pchlego targu zaowocowało bogatymi wzorami, fakturami i stylem vintage.
  • Mini Iris: Dziecięce oprawki inspirowane przez Apfel, ponieważ wierzy ona, że nigdy nie jest się zbyt młodym, aby pielęgnować swój własny styl.

"Myślę, że to bardzo ważne, aby być sobą i nie starać się wyglądać jak wszyscy inni. To właśnie jest wspaniałe w tej kolekcji - jest tak wiele możliwości i tak wiele niezwykłych i pięknych kolorów, że można naprawdę odmienić każdy strój" - powiedziała Apfel.

Kampania, zrealizowana przez znanego fotografa mody Ruvena Afanadora, ruszyła dziś na żywo. Wszystkie 100 modeli jest dostępnych na stronie internetowej Zenni w cenach od 16,95$ do 45,95$. Druga kolekcja okularów Iris X Zenni, zaprojektowana we współpracy z Iris, pojawi się w sierpniu, rozpoczynając obchody jej setnych urodzin.