ul. Lotników 33/6
12 445 56 76 kontakt@akademiawidzenia.pl
Dołącz do nas!

Torebka ratunkowa dla oczu

Soczewki kontaktowe pozwalają na znacznie większą swobodę niż okulary na receptę. Ale oto kilka bardzo przydatnych rzeczy, które możesz chcieć włożyć do torby, aby uniknąć niezręcznych momentów podczas noszenia soczewek.

Wybraliśmy najlepsze produkty, które mogą uratować Twoje oczy, szczególnie jeśli nosisz soczewki kontaktowe, które będą pasowały do Twojej torebki, torby, kieszeni lub zestawu podróżnego. Chwyć je, gdy jesteś w podróży!

Intensywne łzawiące krople do oczu

Krople do oczu to szybki i skuteczny sposób na ulżenie suchym i zmęczonym oczom. Jeśli spędzasz długie godziny patrząc na ekran przez cały dzień, prawdopodobnie będziesz cierpieć na komputerowe obciążenie oczu w tym czy innym miejscu. Kilka kropli do oczu nawilży i natłuści Twoje oczy, dodając im trochę wilgoci i nawilżenia. Intensywne łzawiące krople do oczu Blink Intensive Tears pomagają zminimalizować zamazanie oczu i utrzymać ich gładkość przez wiele godzin.

Poczuj się dobrze w zestawie

Jeśli przebywasz w okularach przeciwsłonecznych swojego projektanta (lub na przemian z okularami na receptę i soczewkami kontaktowymi), mini zestaw narzędzi pomoże Ci uporządkować luźne śruby na okularach podczas podróży. Z czasem mogą się one poluzować i będziesz musiał je dokręcić lub całkowicie przykręcić z powrotem.

Nie musisz biegać do optyka, po prostu wyjmij swój poręczny zestaw i zacznij dokręcać te mini mocowania. Podręczny zestaw jest również wyposażony w etui na okulary przeciwsłoneczne Feel Good.

Chusteczki do zakrywki

Chusteczki do oczu są idealnym rozwiązaniem do oczyszczania skóry wokół oczu z brudu i zanieczyszczeń, a także pomagają natłuszczyć warstwę łzową. Mogą one być szczególnie pomocne w wietrzne dni, kiedy w powietrzu unosi się więcej cząstek. Mogą być również przydatne do usuwania makijażu oczu, który może nie być całkowicie usunięty podczas mycia twarzy i może powodować podrażnienia. Użyj tych chusteczek do usunięcia ostatnich śladów kosmetyków, tuszu do rzęs i eyelinera.

Zapasowa para soczewek

Jeśli nosisz soczewki co miesiąc, zastanów się nad tym, czy nie powinieneś mieć przy sobie dziennego zapasu soczewek kontaktowych na wypadek tych dziwnych sytuacji i pary pęcherzyków na wypadek pojawienia się niezręcznej sytuacji. Wskazane może być również posiadanie przy sobie pojemnika na soczewki kontaktowe i płynu mini travel na wypadek, gdybyś musiał zdjąć soczewki, kiedy jesteś poza domem.

Opakowanie na soczewki kontaktowe

Chociaż niezwykle rzadko, przy okazji soczewki kontaktowe mogą ześlizgiwać się z oczu, nigdy nie zaleca się płukania ich wodą. Mając to na uwadze, zawsze warto zabrać ze sobą roztwór.

Pojemnik wielkości podróżnej może wygodnie zmieścić się w torbie i pozwolić Ci na płukanie i ponowne nawilżenie soczewek w razie potrzeby. Rozwiązanie Comfi All-in-One oferuje zarówno doskonałą czystość, jak i korzystny stosunek jakości do ceny. Uniwersalny płyn do czyszczenia, płukania i dezynfekcji wszystkich zabłąkanych soczewek, co oznacza, że nie ma potrzeby noszenia dwóch osobnych płynów do czyszczenia i płukania.

Migawka odświeżająca nawilżająca mgiełka do oczu

Jeśli cierpisz z powodu suchego oka, ale wolisz nie wrzucać niczego bezpośrednio do oczu, Mrugnij odświeżającą mgiełką do oczu jest świetną alternatywą.

Osoby doświadczające suchych, ziarnistych i zmęczonych oczu mogą cieszyć się codziennym pick-me-up z tymi suchymi kroplami do oczu. Orzeźwiająca mgiełka ma delikatny i chłodzący wpływ na oczy, a jej poręczny rozmiar pozwala gładko zmieścić ją w kieszeni, torbie lub torebce. Mogą być one również szczególnie pomocne w przypadku dużej ilości pyłków w okresie letnim, utrzymując oczy czyste od unoszących się w powietrzu pyłków.