ul. Lotników 33/6
12 445 56 76 kontakt@akademiawidzenia.pl
Dołącz do nas!

Powiększ swoje życie: Czytniki bez recepty Zenni

Właśnie nadeszła wiadomość... czytniki nie muszą być już nudne! Tak jest, możesz zamienić okulary do czytania z drogerii i domów towarowych na parę niestandardowych okularów do czytania wysokiej jakości. A najlepsze jest to, że nie musisz mieć recepty. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z poniższa tabela aby znaleźć preferowaną siłę powiększenia i wybrać swoje ulubione oprawki.

Z ponad 1700 wzorów do wyboru (i ceny okularów do czytania zaczynają się już od 11,90$), zamawianie okularów do czytania w Zenni jest korzystne zarówno dla Twojego portfela, jak i dla Twoich oczu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czytniki Zenni kontra inne

Okulary do czytania bez recepty Zenni są wykonane z wyższej jakości soczewek niż te, które można znaleźć w drogeriach i domach towarowych. Każda para naszych okularów do czytania bez recepty zawiera soczewki klasy optycznej z powłoką odporną na zarysowania, ochroną przed promieniowaniem UV oraz powłoką antyrefleksyjną, których nie posiadają przeciętne okulary do czytania dostępne bez recepty.

Czy naprawdę jest różnica między posiadaniem specjalnych powłok na soczewkach a ich brakiem, jeśli nosisz je tylko do czytania? Najprościej mówiąc, tak.

  • Powłoka antyrefleksyjna: Powłoka antyrefleksyjna nie tylko ułatwia czyszczenie okularów, ponieważ zapobiega przywieraniu oleju, wody i brudu do soczewek, ale także zmniejsza ilość światła, które odbija się od soczewki. Zmniejsza to zmęczenie oczu i poprawia widzenie, szczególnie w sztucznym świetle.
  • Powłoka odporna na zarysowania: Możesz przedłużyć żywotność swoich soczewek, chroniąc je przed zarysowaniami. Powłoka ta sprawia również, że soczewka jest twardsza, co może być pomocne w przypadku upuszczenia okularów na podłogę. (Należy pamiętać, że powłoki te są jedynie odporne na zarysowania, a nie całkowicie zapobiegają ich powstawaniu).
  • Ochrona przed promieniowaniem UV: Uważa się, że nadmierna ekspozycja na światło ultrafioletowe przyczynia się do rozwoju niektórych chorób oczu, takich jak zaćma, zwyrodnienie plamki żółtej i uszkodzenie powierzchni oka.

Dostosuj czytniki do swoich potrzeb

Możesz również dostosować swoje czytniki bez recepty za pomocą specjalnych dodatków, których nie znajdziesz w innych miejscach:

  • Soczewki blokujące światło niebieskie Blokz, które chronią Twoje oczy podczas oglądania i przewijania na urządzeniach.
  • Soczewki fotochromowe do czytników, które automatycznie przyciemniają się w jasnym świetle słonecznym do użytku na zewnątrz.
  • Soczewki o wysokim indeksie 1,61 dla cieńszych i lżejszych okularów do czytania.
  • Klipsy i grawerowanie, aby spersonalizować oprawki.

Jeśli szukasz dodatkowych opcji dla swoich czytników, zadzwoń do nas, a jeden z naszych stylistów stylistów będzie z Tobą pracował jeden na jeden, aby poprowadzi Cię przez wybór oprawek, soczewek i innych dodatków.

Zacznij zakupy Już dziś rozpocznij zakupy swoich nowych okularów.